dsc 6923W niedzielę 29 stycznia 2017 r. o godzinie 16.30 w kaplicy odbyła się  projekcja filmu „Ufam Tobie” w reżyseriidsc 6926 Macieja Bodasińskiego i Lecha Dokowicza. Jest to film o Bożym miłosierdziu  rozlewającym się na cały świat, o kochającym Bogu, który szuka i pragnie zbawić każdego z nas. W filmie pokazano wiele scen, z miejsc kataklizmów, niesprawiedliwości społecznych, cierpień ludzkich (Filipiny, Boliwia, Nikaragua, Stany Zjednoczone, Polska), gdzie ludzie  przebaczali i znaleźli nieprawdopodobne ukojenie w miłosierdziu Bożym. Bezpośrednio po projekcji o godzinie 17.30 było nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia, dsc 6927które poprowadził pan Piotr animator kościoła domowego z Pruszkowa. Na zakończenie adoracji zaprosił wszystkich na indywidualne błogosławieństwo Jezusa, które udzielał Najświętszym Sakramentem proboszcz ks. Gabriel  Marciniak. Była to niecodzienna okazja, aby powiedzieć Jezusowi: kocham Cię i oddaję Ci swoje życie.

 

Wpisała i fot.: Rozalia Sitkowska