Proboszczowie

  • Ks. Jerzy Szpytma
    ur. 20 września 1950 r. w Łańcucie, święcenia. kapłańskie 7 czerwca 1975 r. w Sandomierzu, od lipca 1987 r. administrator parafii, stanowisko proboszcza od 1989 r. do 29 czerwca 2007 r.
  • Ks. Gabriel Marciniak
    ur. 26 marca 1965 r. w Radomiu, święcenia kapłańskie 25 maja 1991 r. w Radomiu, stanowisko od 29 czerwca 2007 r.

 

Wikariusze

  • Ks. Andrzej Zarzycki
    ur. 15 marca 1963 r. w Ostrowcu Świętokrzyskim, święcenia kapłańskie 16 maja 1987 r. w Radomiu, stanowisko od 1 lipca 1987 r. do lipca 1990 r.
  • Ks. Andrzej Bartosiński
    ur. 27 maja 1965 r. w Przysusze, święcenia kapłańskie 26 maja 1990 r. w Radomiu, stanowisko od lipca 1990 r. do 23 czerwca 1993 r.
  • Ks. Krzysztof Sieczka
    ur. 21 grudnia 1968 r. w Skarżysku – Kamiennej, święcenia kapłańskie 5 czerwca 1993 r. w Radomiu, stanowisko od 23 czerwca 1993 r. do 1 września 1995 r.
  • Ks. Sylwester Głogowski
    ur. 4 marca 1962 r. w Radomiu, święcenia kapłańskie 20 maja 1989 r. w Radomiu, stanowisko od 1 września 1995 r. do 30 czerwca 1996 r.
  • Ks. Grzegorz Jędrzejczyk
    ur. 2 lipca 1969 r. w Opocznie, święcenia kapłańskie 15 czerwca 1996 r. w Radomiu, stanowisko od 30 czerwca 1996 r. do lipca 2001 r.
  • Ks. Jarosław Wypchło
    ur. 20 maja 1976 r. w Starachowicach, święcenia kapłańskie 16 czerwca 2001 r. w Radomiu, stanowisko od lipca 2001 r. do lipca 2003 r.
  • Ks. Marcin Kalbarczyk
    ur. 6 lutego 1978 r. w Zwoleniu, święcenia kapłańskie 31 maja 2003 r. w Radomiu, stanowisko od lipca 2003 r. do 22 czerwca 2005 r.
  • Ks. Robert Krawczyk
    ur. 9 lutego 1976 r. w Pionkach, święcenia kapłańskie 31 maja 2003 r. w Radomiu, stanowisko od 22 czerwca 2005 r. do 17 czerwca 2009 r.
  • Ks. Dariusz Pląsek
    święcenia kapłańskie 31 maja 2003 r. w Radomiu, stanowisko od 17 czerwca 2009 r. do 20 sierpnia 2010 r.
  • Ks. Marcin Kuta
    ur. 27 grudnia 1981 r. w Końskich, święcenia kapłańskie 27 maja 2006 r. w Radomiu, stanowisko od 20 sierpnia 2010 r.do 30 czerwca 2012 r.
  • Ks. Mariusz Morawski
    święcenia kapłańskie 17 czerwca 2000 r. w Radomiu, stanowisko od 1 lipca 2012 r. do 30 czerwca 2013 r.
  • Ks. Arkadiusz Wójcik
    święcenia kapłańskie 28 maja 2011 r. w Radomiu, stanowisko od 1 lipca 2013 r.