IV Niedziela Zwykła – 28 stycznia 2018 r.

  1. Zapraszamy dzisiaj o godzinie 17.30 na nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
  1. W najbliższy czwartek, przypada I czwartek miesiąca. O godz. 17.30 nabożeństwo Wspólnoty Krwi Chrystusa, o godz. 18.00 msza św. w int. tej wspólnoty. W piątek przypada święto Ofiarowania Pańskiego, zwane popularnie Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. o godz. 7.00, 16.30 i 18.00. Na każdej mszy św. święcenie gromnic. W piątek, także przypada I piątek miesiąca. Spowiedź rano o godz. 7.00 i po południu od godz. 17.00. O godz. 14.00 udamy się z komunią do chorych w domkach. W sobotę I sobota miesiąca. Od godz. 9.00 udamy się z komunią do chorych w blokach. O godz. 16.45 nabożeństwo I soboty miesiąca, o godz. 17.30 msza św. Wynagradzająca za grzechy przeciw Niepokalanemu Sercu Maryi. W niedzielę o godz. 9.00 msza św. w int. Kółek Żywego Różańca.
  1. W dzisiejszym numerze Gościa Niedzielnego przeczytamy o tym że, Mistyka jest dla wszystkich, a nie tylko dla wybranych; skąd ostatecznie wiemy, co jest dobre, a co złe, co sprawiedliwe, a co niesprawiedliwe?; kim są uczestnicy zimowej wyprawy na K2, której celem jest pierwsze zimowe wejście na ostatni niezdobyty o tej porze roku ośmiotysięcznik?.