Poniedziałek Wielkanocny – 2 kwietnia 2018 r.

  1. Za tydzień prosimy o ofiary na dekorację i kwiaty mieszkańców bloku Chełmońskiego 3.
  1. We wtorek I wtorek miesiąca. O godzinie 17.30 nabożeństwo wypominkowe za zmarłych, o godzinie 18.00 msza św. w int. zmarłych polecanych naszym modlitwom w wypominkach. W czwartek I czwartek miesiąca. O godzinie 17.30 nabożeństwo Wspólnoty Krwi Chrystusa, o godzinie 18.00 msza św. w int. tej Wspólnoty. W piątek I piątek miesiąca. Spowiedź rano o godzinie 7.00 i po południu od godziny 17.00. Ponieważ z komunią u chorych byliśmy na święta wielkanocne, w tym miesiącu nie idziemy z posługą do chorych. W sobotę I sobota miesiąca. O godzinie 16.45 nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi, o godzinie 17.30 msza św. wynagradzająca za grzechy przeciw Niepokalanemu Sercu Maryi. W przyszłą niedzielę przeżywamy Niedzielę Bożego Miłosierdzia.
  1. Ze względów pogodowych nie udała nam się akcja sprzątania przed świętami. Ponieważ prognozy są już dobre, zapraszamy do akcji sprzątania w najbliższą sobotę na godzinę 9.00.
  1. Zachęcamy do udziału w naszych parafialnych pielgrzymkach. 21 kwietnia udamy się do Częstochowy i zwiedzimy zamek w Olsztynie. Koszt 50 zł. Zapisy w kancelarii.
  1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Dzisiaj w „Gościu Niedzielnym” przeczytamy artykuły: Droga do Emaus jako dziewięć stacji drogi „po-krzyżowej” – Jezus leczy serca i przywraca nadzieję. Ponadto specjaliści od dowodzenia w sądach, najwybitniejsi prawnicy świata mówią o tym, jak bardzo wiarygodne są świadectwa o cudach oraz o mniszkach kamedułkach, które żyją w cichym szczęściu za klauzurą klasztoru.
  1. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

Łukasz Lewandowski – kawaler z par. tutejszej

Patrycja Mikulska – panna z par. św. Piotra Apostoła w Radomiu – zapowiedź I

Adam Piotr Kuciewicz – kawaler z par. tutejszej

Sara Marta Borowska – panna z par. tutejszej – zapowiedź I

  1. Pomódlmy się za tych, których pożegnaliśmy w tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej. Odszedł do wieczności: Henryk Minda. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie … /x 3