III Niedziela Wielkanocy – 15 kwietnia 2018 r.

  1. Dziękujemy mieszkańcom ulicy Chełmońskiego 3 za ofiary na kwiaty i dekorację do naszej kaplicy. Za tydzień o ofiary prosimy mieszkańców bloku Rodziny Winczewskich 12.
  1. Zapraszamy dzisiaj o godzinie 17.30 na nabożeństwo Apostolstwa Dobrej Śmierci. O godzinie 18.00 msza św. w int. tego Apostolstwa. W dniu jutrzejszym w naszej parafii o godzinie 18.00 będzie udzielony sakrament bierzmowania młodzieży z naszej parafii i parafii św. Wacława. Sakramentu tego udzieli ks. Biskup Adam Odzimek. W związku z bierzmowaniem jutro wyjątkowo pierwsza msza św. o godzinie 17.00. Natomiast nie będzie wystawienia Najświętszego Sakramentu.
  1. W sobotę o godzinie 6.00 wyruszy pielgrzymka do Częstochowy. Są jeszcze wolne miejsca. Koszt 50 zł. Zapraszamy do udziału.
  1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Dzisiaj w „Gościu Niedzielnym” przeczytamy: Aż 9 męczenników w ciągu 22 lat doczekała się Francja, kraj, Który według powszechnej opinii już dawno dokonał apostazji. Ponadto dzisiejsze Narodowe Czytanie Pisma Świętego koncentruje się na Liście do Rzymian. Co św. Paweł chciał nam przekazać?
  1. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

Adrian Jaśkiewicz – kawaler z par. św. Teresy

Anna Łoboda – panna z par. tutejszej – zapowiedź II

Arkadiusz Mariusz Włodek – kawaler z par. tutejszej

Magdalena Podsiadła – panna z par. św. Idziego w Suchej – zapowiedź I

  1. Pomódlmy się za tych, których pożegnaliśmy w tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej. Odeszła do wieczności: Emilia Darecka. Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie … /x 3