VI Niedziela Wielkanocy – 6 maja 2018 r.

  1. Dziękujemy mieszkańcom bloku Kołłątaja 3 za ofiary na kwiaty i dekorację do naszej kaplicy. Za tydzień o ofiary prosimy mieszkańców bloku Rodziny Winczewskich 8.
  1. Zapraszamy codziennie o godzinie 17.30 na nabożeństwo majowe ze śpiewem Litanii Loretańskiej. Także dzisiaj o godzinie 20.00 zapraszamy do śpiewu litanii Loretańskiej i Apelu Jasnogórskiego pomiędzy blokami Kołłątaja 4 i Mochnackiego 3 i 5. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa.
  1. We wtorek na godzinę 8.00 zapraszamy kilka osób do pomocy przy plewieniu naszych terenów zielonych i posadzonych w zeszłym roku sadzonek żywopłotu.
  1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Dzisiaj w „Gościu Niedzielnym” przeczytamy o najsmutniejszym wyroku sądowym ostatnich lat i o bezbronnym dziecku Alfiem, którego historia zjednoczyła w modlitwie ludzi na całym świecie, ponadto znane osoby opowiadają, jak przygotowywały swoje dzieci do Pierwszej Komunii Świętej oraz w ramach rozpoczynającego się w „Gościu” cyklu „Ojcowie Niepodległości” prezentujemy postać Wojciecha Korfantego.
  1. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

Paweł Bednarczyk – kawaler z par. św. Zygmunta w Szydłowcu

Ada Anna Szymańska – panna z par. tutejszej – zapowiedź II