XXXIV Niedziela Zwykła – 25 listopada 2018 r.

  1. Dziękujemy mieszkańcom ul. Radosnej, Grójeckiej i Stodolnej za ofiary na kwiaty i dekorację do naszej świątyni. Dziękujemy wszystkim, którzy w tym roku poprzez pracę czy składane ofiary przyczyniali się do upiększania naszej świątyni. Zapraszamy o godzinie 17.30 na nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
  1. W czwartek o godz. 18.00 msza św. w intencji osób, które potrzebują uzdrowienia duszy i ciała oraz pragną powierzyć trudne sprawy swoich rodzin Panu Bogu. Kartki z intencjami na tę mszę możemy składać do skrzynki na stoliku. Po tej mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu. W sobotę I sobota miesiąca. O godz. 9.00 udamy się do chorych w blokach. O godz. 16.45 nabożeństwo Pierwszej soboty miesiąca, o godz. 17.30 msza św. wynagradzająca za grzechy przeciw Niepokalanemu Sercu Maryi. W przyszłą niedzielę o godz. 9.00 msza św. Kółek Żywego Różańca.
  1. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się Adwent, czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana Jezusa. Od przyszłej niedzieli też będziemy rozprowadzali świece Wigilijne i opłatki. Już dzisiaj informujemy, że opłatki będą roznosili przedstawiciele naszej parafii. Obyśmy nie dali się nabrać różnym oszustom, jak to było dwa lata temu.
  1. W kancelarii i zakrystii mamy do nabycia kalendarze Caritasu na przyszły rok.
  1. W poniedziałek, jutro, o godz. 16.00 będzie można bezpłatnie wykonać badanie układu kostnego pod kątem osteoporozy. Każdy przebadany dostanie kartę badań z wynikiem przeprowadzonego badania.
  1. Zachęcamy do lektury „Gościa Niedzielnego”. W najnowszym numerze znajdziemy kalendarz ścienny na 2019 rok, ponadto przeczytamy o Jezusie Chrystusie, Królu królów, który stał się pokornym Sługą Jahwe oraz głos w dyskusji o szczepionkach – pomagają czy szkodzą.