III Niedziela Zwykła – 27 stycznia 2019 r.

  1. Zapraszamy dzisiaj o godzinie 17.30 na nabożeństwo Nieszporów.
  1. Zapraszamy w czwartek o godz. 18.00 na mszę św. w int. osób, które potrzebują uzdrowienia duszy i ciała oraz pragną powierzyć trudne sprawy swoich rodzin Panu Bogu. Kartki z intencjami można składać do skrzynki na stoliku przy wyjściu. Po mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu. W piątek I piątek miesiąca. Spowiedź rano o godz. 7.00 i po południu ode godz. 17.00. O godz. 14.00 udamy się z komunią do chorych w domkach. W sobotę I sobota miesiąca. Także w sobotę przypada święto Ofiarowania Pańskiego, w tradycji nazywane Matki Bożej Gromnicznej. Po tym święcie rozbieramy w kościołach i domach szopki i choinki. W sobotę msze św. o godz. 7.00, 16.30 i 18.00. O godz. 9.00 udamy się z komunią do chorych w blokach. O godz. 17.15 nabożeństwo pierwszej soboty miesiąca, o godz. 18.00 msza św. wynagradzająca za grzechy przeciw Niepokalanemu Sercu Maryi.
  1. W przyszłą niedzielę o godz. 9.00 msza św. w int. Kółek Żywego Różańca. Na tej mszy św. uroczyście zostanie poświęcony sztandar Kółek Różańcowych, ufundowany przez tę wspólnotę w naszej parafii. Dziękujemy za ten wspaniały dar. Ufamy, że sztandar ten będzie reprezentował Kółka Różańcowe na różnych naszych parafialnych uroczystościach.
  1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym znajdziemy płytę z filmem „Bóg nie umarł 2”. To pasjonująca opowieść o próbie odpowiedzi na najważniejsze pytania o Boga. Ponadto na czym polega fenomen Światowych Dni Młodzieży, oraz czym jest modlitwa autentyczna.
  1. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

Piotr Sidor – kawaler z par. Matki Bożej Miłosierdzia w Radomiu

Paulina Zeganek – panna z par. tutejszej – zapowiedź II

 

  1. Pomódlmy się za tych, których pożegnaliśmy w tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej. Odeszli do wieczności: Barbara Prokop, Bożena Chebdowska. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie … /x 3.