VII Niedziela Zwykła – 24 lutego 2019 r.

  1. Dziękujemy mieszkańcom ulic: Białobrzeska, Gomulickiego, Torfowa, Brandta domy prywatne za ofiary na kwiaty i dekorację do naszej świątyni. Za tydzień o ofiary prosimy mieszkańców ulic: Solna i Niska. Zapraszamy dzisiaj o godzinie 17.30 na nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
  1. Zapraszamy w czwartek o godz. 18.00 na mszę św. w int. osób, które potrzebują uzdrowienia duszy i ciała oraz pragną powierzyć trudne sprawy swoich rodzin Panu Bogu. Kartki z intencjami można składać do skrzynki na stoliku z tyłu kościoła. Po mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu. W piątek I piątek miesiąca. Spowiedź rano o godz. 7.00 i po południu od godz. 17.00. O godz. 14.00 udamy się z komunią do chorych w domkach. W sobotę I sobota miesiąca. O godz. 9.00 udamy się z komunią do chorych w blokach. O godz. 16.45 nabożeństwo pierwszej soboty miesiąca, o godz. 17.30 msza św. wynagradzająca za grzechy przeciw Niepokalanemu Sercu Maryi. W przyszłą niedzielę o godzinie 9.00 msza św. w int. Kółek Żywego Różańca.
  1. Miejski Ośrodek Kultury ”Amfiteatr” zaprasza sąsiadów na Scenę Obozisko na imprezę ostatkową z zespołem “Halniacy”. W programie wydarzenia: świeżo wypiekane, domowe pączki oraz podwórkowa muzyka na żywo. Szczególnie mile widziani są mieszkańcy Oboziska, bo w trakcie wydarzenia pojawią się liczne historie na temat jednej z najstarszych dzielnic w Radomiu. Spotkanie rozpocznie się 28 lutego, w czwartek o godz. 18.00 w budynku przy Śniadeckich 2, tzw. Scena Obozisko.

Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym przeczytamy: o nadzwyczajnych szafarzach Komunii Świętej, czyli kim są mężczyźni z obrączkami, których widzimy w prezbiterium? Ponadto kościelny „savoir-vivre”, czyli jak zachować się w kościele oraz o tym dlaczego Kościół jest hierarchiczny