IV Niedziela Wielkanocy – 12 maja 2019 r.

  1. Dziękujemy mieszkańcom bloku przy ulicy Kołłątaja 3 za ofiary na kwiaty i dekorację do naszej świątyni. Za tydzień o ofiary prosimy mieszkańców bloku przy ul. Kołłątaja 4. Zgodnie z zapowiedzią z ubiegłej niedzieli, po mszach św. zbierane są ofiary na rzecz chorego Franciszka Szpilskiego, dwuletniego dziecka, które potrzebuje operacji.
  1. Zapraszamy codziennie o godz. 17.30 na nabożeństwo majowe ze śpiewem litanii loretańskiej. Także zapraszamy do udziału w majówce między blokami. Dzisiaj chcemy się spotkać o godz. 20.00 między blokami Rodziny Winczewskich 4, 6 i 6A.
  1. W środę o godzinie 18.00 msza św. Apostolstwa Dobrej Śmierci wynagradzająca za znieważenie wizerunki obrazu Matki Bożej Częstochowskiej. W przyszłą niedzielę o godzinie 10.30 msza św. w rocznicę Pierwszej Komunii Świętej.
  1. Zapraszamy we wtorek na godzinę 18.30 dzieci na próbę przed rocznicą komunii świętej, natomiast w środę o godzinie 18.30 próba dzieci przystępujących do I Komunii Świętej.
  2. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Dzisiaj w Gościu Niedzielnym przeczytamy artykuł o tajemnicach fatimskich. Czy wszystkie zawarte w nich zapowiedzi się spełniły? Ponadto rozmowa z ks. Wojciechem Węgrzyniakiem o tym, jakich księży potrzebuje współczesny Kościół oraz o tym, co robił Leonid Breżniew w dniu zamachu na Jana Pawła II.
  1. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

Robert Łukasz Zagórski – kawaler z par. tutejszej

Marietta Ścibek – panna z par. Ofiarowania Pańskiego w Warszawie – zapowiedź I