slot gacor gampang menang https://journal.stieindragiri.ac.id/docs/slot-deposit-pulsa/ http://diklatpelaut.stipjakarta.ac.id/app/webroot/files/slot-gacor/ https://sakip.tanahbumbukab.go.id/slot-deposit-pulsa/ https://bulukumba.bawaslu.go.id/halaman/slot-gacor/ slot gacor maxwin http://dinkes.samarindakota.go.id/storage/ https://sakip.tanahbumbukab.go.id/situs-slot-gacor/ http://indoagropedia.pertanian.go.id/uploads/togel-online/ slot deposit dana https://indonews.id/slot-gacor/ https://rsud.tanahbumbukab.go.id/slot-online-gacor-terpercaya/ https://pontianak.bawaslu.go.id/slot-gacor-2023/ https://denpasar.bawaslu.go.id/slot-gacor-terbaru-terpercaya/ https://jdih.mojokertokab.go.id/slot-deposit-pulsa/ https://diskopnaker.boyolali.go.id/assets/slot-gacor/ https://perizinanonline.depok.go.id/slot-deposit-dana/ https://aayc.uns.ac.id/sbobet/ https://e-aset.tanahbumbukab.go.id/slot-gacor/ http://diklatpelaut.stipjakarta.ac.id/app/webroot/files/slot-gacor/ https://peluktandadiri.tanahdatar.go.id/togel/ https://www.poltekesos.ac.id/slot-gacor/ https://bulukumba.bawaslu.go.id/halaman/sbobet/ slot gacor 4d https://pertanian.tanahdatar.go.id/slot-gacor/ slot pulsa
Parafia Matki Bożej Bolesnej w Radomiu - Diecezja Radomska - Intencje mszalne w dniach 16-22 stycznia 2023 r.

Poniedziałek –  16   stycznia 2023

17.30 –   + Zbigniewa Kaima w 1 rocz. śmierci.

17.30 –   + Zofię Syta – greg. 16.

18.00 –   + Wojciecha Wojciechowskiego – od uczestników pogrzebu.

18.00 –   + Elżbietę Zygarską – Kalbarz – od pracowników ZUS.

 Wtorek   – 17   stycznia 2023

17.30 –   + Natalię Bogusz – od Kółek Żywego Różańca.

17.30 –   + Zofię Syta – greg. 17.

18.00 –   + Barbarę Żaczko – od uczestników pogrzebu.

18.00 –   + Mariana Mosionka – od sąsiadów.

18.00 –   O łaskę zdrowia dla Janiny Gniadkowskiej.

 Środa       – 18   stycznia 2023

17.30 –   + Gabrielę Kuczyńską – od uczestników pogrzebu.

17.30 –   + Zofię Syta – greg. 18.

18.00 –   + Mariana Kondrackiego – od uczestników pogrzebu.

18.00 –   + Ryszarda Siemińskiego, Antoninę Olszewską – od uczestników pogrzebu.

 Czwartek –   19   stycznia 2023

17.30 –   + Henryka Ryciaka.

17.30 –   W rocz. urodzin Anety dziękczynna z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże.

18.00 –   + Stanisława Stępniewskiego w 8 rocz. śmierci, zm. z rodziny Stępniewskich i Szczypiorów.

18.00 –   + Zofię Syta – greg. 19.

 

 

 Piątek     –   20   stycznia 2023

17.30 –   + Annę Menert – od uczestników pogrzebu.

17.30 –   + Zofię Syta – greg. 20.

18.00   + Jadwigę Boczek – od uczestników pogrzebu.

18.00 –   + Mariana Mosionka – od zakładu pogrzebowego Lamento.

 Sobota     –   21   stycznia 2023

17.30 –   + Natalię Bogusz – od uczestników pogrzebu.

17.30 –   + Zofię Syta – greg. 21.

18.00 –   + Józefę Rogala – od uczestników pogrzebu.

18.00 –   + Dorotę Michałek – od dyrekcji i pracowników Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3.

 NIEDZIELA –   15   STYCZNIA 2023

7.00 –   + Ryszarda Siemińskiego, Antoninę Olszewską – od szwagra i szwagierki Olszewskich z dziećmi.

7.00 –   + Wandę, Henryka Sowińskich, Justynę Laskowską.

9.00   + Stefana, Katarzynę Kornackich.

9.00   + Zdzisława Żemojdzina, Genowefę, Mieczysława Rusków.

9.00 –   + Zofię Syta – greg. 20.

10.30 –   W int. Igora i Niny w rocz. urodzin.

10.30 –   W int. Mariusza w 50 rocz. urodzin.

12.00 –   W int. Pawła w rocz. urodzin.

18.00 –   + Barbarę Żaczko – od uczestników pogrzebu.