XXII Niedziela Zwykła – 28 sierpnia 2022 r..

  1. Dziękujemy mieszkańcom bloku 11 Listopada 2/4 mieszkania 1-50 za ofiary na kwiaty i dekorację do naszej świątyni. Za tydzień o ofiary prosimy mieszkańców bloku 11 Listopada 2/4 mieszkania 51-100. Zapraszamy dzisiaj o godzinie 17.30 na nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  1. W czwartek 1 września zapraszamy dzieci i młodzież na godzinę 8.00 na mszę świętą z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego, prosząc o błogosławieństwo na czas całej nauki. Także w czwartek przypada I czwartek miesiąca. O godzinie 17.30 nabożeństwo Wspólnoty Krwi Chrystusa, o godzinie 18.00 msza św. w int. tej wspólnoty. W piątek I piątek miesiąca. Spowiedź rano o godzinie 7.00 i po południu o godzinie 17.00. O godzinie 14.00 udamy się z komunią do chorych w domkach.. W sobotę I sobota miesiąca. O godzinie 9.00 udamy się z komunią do chorych w blokach. O godzinie 16.45 nabożeństwo I soboty miesiąca, o godzinie 17.30 msza św. wynagradzająca za grzechy i zniewagi przeciw Niepokalanemu Sercu Maryi. W niedzielę o godzinie 9.00 msza święta w intencji Kółek Żywego Różańca.
  1. W sobotę, 10 września, organizujemy pielgrzymkę do sanktuarium w Sulisławicach, do Sandomierza i zamku Krzyżtopór w Ujeździe. Są jeszcze wolne miejsca.
  1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Dzisiaj w Gościu Niedzielnym przeczytamy miedzy innymi o tym, jak patrzeć na cudowny obraz Matki Bożej Częstochowskiej, żeby zobaczyć to, co na nim jest najważniejsze, oraz o tym, dlaczego modlimy się przed obrazami i figurami Jezusa, Maryi czy świętych. Ponadto jaki obraz Kościoła w Polsce można zobaczyć we wnioskach z diecezjalnego etapu Synodu Powszechnego.
  1. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

Patryk Łukasz Łagowski – kawaler z par. tutejszej

Katarzyna Dąbrowska – panna z par. tutejszej – zapowiedź II.