XXIV Niedziela Zwykła – 11 września 2022 r..

  1. Dziękujemy mieszkańcom bloku 11 Listopada 2/4 mieszkania 101-150 za ofiary na kwiaty i dekorację do naszej świątyni. Za tydzień o ofiary prosimy mieszkańców bloku 11 Listopada 2/4 mieszkania 151-194. Zapraszamy dzisiaj o godzinie 17.30 na nabożeństwo nieszporów.
  1. W środę uroczystość Podwyższenia Krzyża Świętego. Po mszy św. o godz. 18.00 odprawimy Drogę Krzyżową ulicami parafii po starym Obozisku. W czwartek uroczystość odpustowa w naszej parafii. Msze św. o godzinie 7.00, 16.30 i 18.00. Mszę świętą o godzinie 18.00 odprawi i kazanie wygłosi ks. Jarosław Wojtkun, wieloletni rektor wyższego Seminarium Duchownego w |Radomiu, a obecnie proboszcz parafii św. Kazimierza w Radomiu. O godzinie 17.30 nabożeństwo Apostolstwa Dobrej Śmierci, o godzinie 18.00 msza św. w intencji tego Apostolstwa.
  1. W przyszłą niedzielę zapraszamy na spotkanie po mszy św. o godzinie 10.30 kandydatów do bierzmowania, a po mszy św. o godzinie 12.00 dzieci chcące przystąpić do I komunii świętej wraz z rodzicami.
  1. Dziękujemy 8 osobom z parafii za pomoc przy sprzątaniu placu wokół kościoła. W poniedziałek na godzinę 9.00 zapraszamy chętne osoby do sprzątania kościoła przed uroczystością odpustową.
  1. Zapraszamy dzisiaj o godzinie 15.00 na spotkanie pielgrzymkowe. Rozpocznie się ono mszą św. o godzinie.15.00.
  1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Dzisiaj w Gościu Niedzielnym przeczytamy, czy jako katolicy powinniśmy akceptować fakt, że żyjemy w świecie często wrogo do nas nastawionym oraz o najchętniej słuchanych kaznodziejach w dziejach Kościoła. I ich recepcie na dobre kazanie. Jest także do nabycia kalendarz Gościa Niedzielnego na 2023 rok.
  1. Pomódlmy się za tych, których pożegnaliśmy w tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej. Odeszła do wieczności: Łucja Kiełbasa. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie …   /x 3.