XXXII Niedziela Zwykła – 6 listopada 2022 r..

  1. Dziękujemy mieszkańcom ulic Nowowolska, Wójtowska, 11 Listopada domy prywatne za ofiary na kwiaty i dekorację do naszej świątyni. Za tydzień o ofiary prosimy mieszkańców ulic Jesienna i Tylna.
  1. Dzisiaj o godzinie 17.30 Różaniec w int. zmarłych polecanych naszym modlitwom w wypominkach jednorazowych. Do wtorku modlimy się o godzinie 17.30 za naszych bliskich zmarłych polecanych w wypominkach. W piątek, 11 listopada święto odzyskania Niepodległości. Główna msza św. w Radomiu o godzinie 12.00 w katedrze radomskiej. W naszej parafii zapraszamy na mszę świętą w intencji ojczyzny o godzinie 18.00. Ksiądz biskup ordynariusz udzielił na ten dzień dyspensy od pokarmów mięsnych. Natomiast w niedzielę o godzinie 16.00 w kościele garnizonowym odbędzie się koncert pieśni patriotycznej z udziałem chóru Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego oraz Orkiestry Wojskowej z Radomia. Serdecznie zapraszamy. W przyszłą niedzielę o godzinie 12.00 msza św. w int. małżeństw w 10 rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa.
  1. W przyszłą niedzielę w naszej parafii przeżywać będziemy niedzielę seminaryjną. Do naszej parafii przyjadą przedstawiciele seminarium: Ojciec Duchowny odpowiedzialny za formację i dwaj klerycy. Przez cały dzień będą głosić słowo Boże i będą się z nami modlić o nowe i dobre powołania kapłańskie i zakonne.
  1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Dzisiaj w Gościu Niedzielnym przeczytamy o problemie samotności. Doświadcza jej co czwarty Polak. Czy jest na nią skuteczne lekarstwo? Ponadto przeczytamy o planowanej pielgrzymce papieża do Bahrajnu, muzułmańskiego kraju
  2. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się następujące osoby:

Piotr Paweł Chmielecki – kawaler z par. tutejszej

Monika Łapacz – panna z par. św. Jana Chrzciciela w Magnuszewie – zapowiedź II.

  1. Pomódlmy się za tych, których pożegnaliśmy w tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej. Odszedł do wieczności: Marian Mosionek. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie …   /x 3.