XXXIII Niedziela Zwykła – 13 listopada 2022 r.

  1. Dziękujemy mieszkańcom ulic Jesienna i Tylna za ofiary na kwiaty i dekorację do naszej świątyni. Za tydzień o ofiary prosimy mieszkańców ulic Szarych Szeregów i Różanej od nr 16. Zapraszamy dzisiaj o godzinie 17.30 na nabożeństwo nieszporów.
  1. We wtorek o godzinie 17.30 nabożeństwo Apostolstwa Dobrej Śmierci, o godzinie 18.00 msza św. w int. tego Apostolstwa. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy ostatnią niedzielę roku liturgicznego, niedzielę Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata.
  1. W tym roku pogoda jest łaskawa, gdy chodzi o sezon grzewczy. Jeszcze nie uruchomiliśmy ogrzewania w kościele, bo temperatura w środku wynosi 13 stopni. Jednak już od jutra zamykamy główne drzwi. Prosimy wchodzić do kościoła bocznym wejściem. Oczywiście nie dotyczy to pogrzebów.
  1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Dzisiaj w Gościu Niedzielnym znajdziemy ostatnią już płytę z cyklu Biblia Audio. Ponadto przeczytamy o tym, że świadomość historyczna Polaków od stuleci związana jest z chrześcijaństwem.
  2. Pomódlmy się za tych, których pożegnaliśmy w tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej. Odeszły do wieczności: Stefania Tkaczyk. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie …   /x 3.