dsc 7736dsc 7738W naszej Parafii Matki Bożej Bolesnej w Radomiu, w niedzielę 22 kwietnia 2018 r., wystąpił Zespół Karabanio prowadzony przez Marlenę i Mariusza Kowalskich. W skład zespołu wchodzą uczniowie dwóch szkół PSP 15 i PSP 23. Zespół liczy około 40 osób, a w naszej Parafii wystąpiły 22 dziewczęta i dwóch chłopców, przy czym jeden z nich zagrał na trąbce. Zespół pod kierownictwem Pani Marleny Kowalskiej uczestniczył w dwóch dsc 7739mszach świętych o godz. 9:00 i 10:30 stanowiąc bez mała pełną oprawę liturgiczną. Występem zbierali środki na jednolite stroje dla Zespołu.
Dziękujemy za piękny śpiew tak licznego Zespołu uzupełniany instrumentalnie przez dwie dziewczęta grające dsc 7742na gitarach, kilka dzwonków oraz Panią Marlenę na pianinie (keybordzie).

 

 

Wpisała: Rozalia Sitkowska, fot. Wojciech Sitkowski