IMGP6868"Piękna i trudna jest droga kapłańskiego powołania. Niech będzie opromieniona wielką Bożą miłością, abyś chętnie pokonywał dla Chrystusa wszelkie trudności"
Z całego serca życzymy dużo zdrowia i sił w dalszym kapłańskim posługiwaniu. Wszystko co robisz, czyń nadal z młodzieńczą pasją. Ciesz się światem i spotykanymi ludźmi, a Twoje serce niech przepełnia miłość, którą dzielisz się z potrzebującymi. Pielęgnuj w sobie uśmiech, nie zatrać nigdy poczucia humoru. Drogi nasz Kapłanie, z okazji jubileuszu święceń kapłańskich, życzymy Ci dużo Błogosławieństwa Bożego, mocy Ducha św. i opieki Matki Bożej na każdy dzień oraz wielu łask Bożych za podjęty trud w budowaniu naszej wspólnoty parafialnej. Ksiądz Gabriel Marciniak święcenia kapłańskie przyjął 25.05.1991 roku z rąk J.E. bpa Edwarda Materskiego.