X Niedziela Zwykła – 9 czerwca 2024 r.

  1. Dziękujemy mieszkańcom bloku Rodziny Winczewskich 4, mieszkania 1 - 36 za ofiary na kwiaty i dekorację do naszej świątyni. Za tydzień o ofiary prosimy mieszkańców bloku Rodziny Winczewskich 4, mieszkania od 37- 72. Zapraszamy dzisiaj o godzinie 17.30 na nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.
  1. Codziennie o godzinie 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu. Msze święte na dniu powszednim są o godzinie 17.30 i 18.00. W sobotę o godzinie 17.30 nabożeństwo Apostolstwa Dobrej Śmierci, o godzinie 18.00 msza święta w int. tej wspólnoty.
  1. 16 czerwca, w niedzielę po raz kolejny ulicami Radomia przejdzie Marsz dla Życia i Rodziny. Inicjatywa organizowania Marszów dla Życia i Rodziny w całej Polsce ma na celu ukazanie piękna małżeństwa i rodziny oraz wartości życia ludzkiego. Tegoroczny Marsz jest organizowany pod hasłem „Zjednoczeni dla życia, rodziny, ojczyzny”. Marsz poprzedzi tradycyjnie Msza święta w radomskiej Farze. Rozpocznie się ona o godzinie 15.00. Tuż po niej Marsz dla Życia i Rodziny wyruszy na Plac Jagielloński, gdzie odbędzie się piknik rodzinny.
  1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Dzisiaj w Gościu Niedzielnym znajdziemy wywiad z George Weigel, najbardziej znanym biografem św. Jana Pawła II o wierze katolickiej w Polsce. Ponadto przeczytamy o kulcie Serca Jezusa i Serca Maryi, które są wciąż żywe i potrzebne w dzisiejszych czasach. Dostępny jest także nowy numer „Historii Kościoła”