XIII Niedziela Zwykła – 28 czerwca 2020 r.

  1. Dziękujemy mieszkańcom bloku przy ul. Lelewela 3 za ofiary na kwiaty i dekorację do naszej świątyni. Za tydzień o ofiary prosimy mieszkańców bloku przy ul. Lelewela 5. Zapraszamy dzisiaj o godz. 17.30 na nabożeństwo do Najświętszego Serca Jezusowego.
  1. Jutro przypada uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła. W czwartek I czwartek miesiąca. O godz. 17.30 nabożeństwo Wspólnoty Krwi Chrystusa, o godz. 18.00 msza św. w int. tej Wspólnoty. W piątek I piątek miesiąca. Spowiedź rano przed mszą św. i po południu od godz. 16.30. O godz. 14.00 udamy się z komunią do chorych w domkach. W sobotę I sobota miesiąca. Od godz. 9.00 udamy się z komunią do chorych w blokach. O godz. 16.45 nabożeństwo I soboty miesiąca, o godz. 17.30 msza św. wynagradzająca za grzechy i zniewagi przeciw Niepokalanemu Sercu Maryi. W przyszłą niedzielę o godz. 9.00 msza św. w int. Kółek Żywego Różańca, o godz. 10.30 msza św. w int. Rodzin IV Ołtarza Bożego Ciała.
  1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Dzisiaj w „Gościu Niedzielnym” rozpoczynamy cykl wakacyjny „nie ma jak u Mamy” – reportaże z sanktuariów maryjnych w Polsce. Zaczynamy od Sejn, gdzie pielgrzymów przyciąga cudowna 600 – letnia figura Matki Bożej. Ponadto o tym, że czas zamkniętych świątyń nie był stracony dla duchowości p wiele osób na Zachodzie deklaruje, że pandemia umocniła ich wiarę, oraz o Polskich Żydach, którzy założyli Hollywood. Jest też nowy numer dwumiesięcznika ”Miłujcie się”