1 im prob 20192 im prob 20193 im prob 201925 marca 2019 r. o 18-tej ks. Mariusz Turczyk, dyrektor Domu Księży Seniorów w Radomiu sprawował Mszę Świętą w intencji proboszcza ks. Gabriela Marciniaka z racji Imienin prosząc o zdrowie i błogosławieństwo Boże. Kazanie w tym Dniu Imienin wygłosił ks. Wojciech Kuropieska odnosząc się w dużej mierze do pięknego świadectwa pokory Maryi, wspominanego z okazji święta Zwiastowania Pańskiego oraz opieki Maryi w naszym życiu. Zachęcał nas, abyśmy poszli tak jak Maryja do potrzebujących i odpowiadali na natchnienia Boże oraz nie szczędzili trudu na wzór Maryi, która pokonała drogę pełną niebezpieczeństw, aby udać się do Elżbiety.
4 im prob 20195 im prob 20197 im prob 2019Życzenia Drogiemu nam Proboszczowi złożyli przedstawiciele wspólnot parafialnych, przytaczając piękny wzór św. Jana Marii Vianneya. W swoim imieniu złożył również życzenia główny celebrans Mszy Świętej.
6 im prob 2019

 

Na koniec zabrał głos Szacowny Solenizant dziękując za życzenia zgromadzonym wiernym i prosząc o modlitwę, jakże potrzebną kapłanom na każdy dzień.

 

 

Wpisała Rozalia Sitkowska, fot. Wojciech Sitkowski