msza imieninowa ks. wojciecha 2019 1Jest w Parafii taki dobry zwyczaj, że świętujemy wspólną mszą świętą imieniny naszych kapłanów. W Poniedziałek Wielkanocny, 22 kwietnia 2019 r. mieliśmy okazję modlić się za wikariusza ks. Wojciecha Kuropieskę. Mszę świętą za Szanownego Solenizanta o godz. 12:00 odprawił proboszcz ks. Gabriel Marciniak, a życzenia w imieniu parafian i wspólnot złożyły: panie Barbara i Elżbieta.
Szanowny Księże Wojciechu! W imieniu wszystkich parafian z okazji  Twoich Imienin, życzymy: Bożej radości, aby towarzyszyła Ci w każdym dniu kapłańskiej posługi, niezachwianej wiary i niezawodnej nadziei oraz sił i zdrowia do życiowych wyzwań.
Dziękujemy za Twoją dobroć, uśmiech i życzliwość. Jesteśmy wdzięczni za słowo, które głosisz, by msza imieninowa ks. wojciecha 2019 2msza imieninowa ks. wojciecha 2019 3budować naszego ducha.
Do życzeń dołączamy zapewnienie o naszej modlitwie. Niech Bóg obdarzy Cię swoim błogosławieństwem i wszelkimi łaskami za wstawiennictwem Matki Bożej Bolesnej Patronki naszej Parafii.
Szczęść Boże!

Wpisała: Rozalia Sitkowska, fot. Paweł Trojanowski