VI Niedziela Wielkanocy – 5 maja 2024 r.

1. Dziękujemy mieszkańcom bloku Kołłątaja 4 za ofiary na kwiaty i dekorację do naszej świątyni. Za tydzień o ofiary prosimy mieszkańców bloku Mochnackiego 3.
  1. We wtorek o godzinie 18.00 msza św. wypominkowa w int. naszych bliskich zmarłych, polecanych naszym modlitwom w wypominkach parafialnych. W niedzielę o godzinie 12.00 msza św. w int. małżeństw, które w tym roku przeżywają 40 rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa.
  1. Przeżywamy miesiąc maj. Nabożeństwo majowe codziennie o godzinie 17.30. Msze święte w miesiącu maju są na dniu powszednim o godzinie 17.00 i 18.00. Dzisiaj spotykamy się na wspólny śpiew litanii loretańskiej o godzinie 20.00 przy blokach Kołłątaja 4, Mochnackiego 3 i 5, Rodziny Winczewskich 8. W piątek na majówce błędnie podaliśmy lokalizację dzisiejszej majówki. Za tydzień w niedzielę spotykamy się przy blokach Rodziny Winczewskich 4, 6 i 6A.
  1. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Dzisiaj w Gościu Niedzielnym przeczytamy o naszych świętych – filarach polskiej maryjności. Ponadto o coraz powszechniejszej praktyce całodziennej, a nawet całodobowej adoracji Najświętszego Sakramentu oraz o tym, jak zmieniała się polska flaga i nasze narodowe barwy.
  1. Pomódlmy się za tych, których pożegnaliśmy w tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej. Odszedł do wieczności: Ryszard Kłosiński. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie … /x 3.